Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi
Władze Sołectwa -kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Atrakcje
Okolice
Legenda o Rogoźniku
Dokumenty
PKP Rogoźnik
Biblioteka
Prasa
Filmy
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Księga gości
Strony warte odwiedzenia
Kontakt
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Oficjalny-Serwis-Miejscowości-Rogoźnik na facebooku...
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...
klub

 • Aktualności
 • ...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...
  logo_stow

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  Biela
  ...Drużyna Wielopoziomowa w Rogoźniku...
  Biela
  ...KONTO BUDOWY KAPLICY MODLITEWNEJ...
  Biela
  ...Warto obejrzeć...
 • Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rogoźnik
  Zobacz rysynek planu
 • Rogoźnik na fotografii P.Adama Kokota

 • ...Księga gości...
  Tu podaj tekst alternatywny

  Księga gości

  ...Kontakt...
  kantakt
  ...Wywóz śmieci 2018 r....
  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2018 r.
  ...Witamy...
  Tu podaj tekst alternatywny
  Rozgrywki piłki nożnej kl. B /15.04.2018 r./ Skałka Rogoźnik - Janosik Sieniawa 1:1 (0:0).
  ...stat4u...
  stat4u
  ...Szykuj wielkie gabaryty ...

  20 kwietnia 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 20 kwietnia 2018 r. / piątek / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 20 kwietnia 2018 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Dodane przez admin dnia kwiecień 10 2018 18:20:19 0 Komentarzy - 6 Czytań - Drukuj
  ...Życzenia świąteczne od Sołtysa Rogoźnika....

  Życzenia świąteczne od Sołtysa Rogoźnika.  Tu podaj tekst alternatywny  Dodane przez admin dnia marzec 28 2018 19:11:29 0 Komentarzy - 18 Czytań - Drukuj
  ...W niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre....

  W niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre.  plakatW niedzielę 18 kwietnia odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze Klubu Parafii św. Andrzeja Boboli Rogoźnik – Stare Bystre.Zebranie rozpoczął modlitwą kapelan Klubu ks. Marek Smólka wyrażając jednocześnie podziw i zadowolenie z wysokiej frekfencji: na liście obecności było wpisanych pięćdziesiąt osób(obecnie mamy 155 czynnych członków). Przybyłych przywitał prezes Roman Tylka.
  Protokół z poprzedniego zebrania odczytała sekretarz Anna Tylka. Następnie swoje sprawozdania przedstawili skarbnik Katarzyna Baran oraz komisja rewizyjna. Prezes Roman Tylka zapoznał zebranych z planami działalności na bieżący rok.


  wiecej

  galeria


  Dodane przez admin dnia marzec 27 2018 14:29:04 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 103 Czytań - Drukuj
  ...Tradycja Niedzieli Palmowej w Rogoźniku ciągle trwa . Już po raz XXI odbył się parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych....

  Tradycja Niedzieli Palmowej w Rogoźniku ciągle trwa .
  Już po raz XXI odbył się Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych. / galeria zdjęć , wyniki konkursu /  plakatTradycyjnie , już po raz XXI w Rogoźniku odbył się Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych.
  Palmy prezentowały się okazale, wiele z nich zadziwiało swoją oryginalnością. Wszyscy uczestnicy konkursu , włożyli dużo pracy , wysiłku i serca w wykonanie swoich prac. Co roku zauważyć można wiele ciekawych i różnorodnych pomysłów , coraz więcej materiałów jest wykorzystywanych do wykonania palm.
  Jury zwracało szczególną uwagę na pomysłowość w wykonaniu palmy oraz użycie elementów naturalnych , kwiatów wykonanych własnoręcznie ( z bibuły , kolorowych papierów).Elementy gotowe , kupione zdecydowanie obniżały wartość artystyczną palmy.

  wiecej

  galeria  Dodane przez admin dnia marzec 25 2018 13:43:21 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 100 Czytań - Drukuj
  ...W niedziele przy bardzo niskiej frekwencji odbyło sie Zebranie Wiejskie....

  W niedziele przy bardzo niskiej frekwencji odbyło sie Zebranie Wiejskie.


  Rogoźnik, jak każda miejscowość ma wiele problemów, które nurtują mieszkańców, mnóstwo spraw do załatwienia. Tych indywidualnych i takich, które ważne są dla całej społeczności. Chcemy wszyscy, aby załatwiano nasze sprawy, aby obok domów był równy chodnik, przeszkadzają nam gałęzie drzew przy drodze, śmieci zalegające w rowach , czekamy na kolejną imprezę, zastanawiamy się kiedy poprawią nam drogę itp. Rozmawiamy o tym często ze znajomymi, rodziną, kolegami. Rozmawiamy w pracy, przy kawie … Ale najczęściej nie ma nas na zebraniu wiejskim, które jest najlepszym miejscem na tego typu dyskusje.
  Przeważnie dwa razy w roku w naszej miejscowości organizowane są takie zebrania wiejskie.
  Zebranie – spotkanie mieszkańców wsi, lokalnych władz, sołtysa. Okazja do przedstawienia wszystkich problemów, rozdysponowania wiejskich pieniędzy, podejmowania istotnych dla wsi decyzji.
  Niestety ostatnie lata to narastający problem coraz mniejszej frekwencji na naszych wiejskich zebraniach.
  Z mieszanymi uczuciami prowadziłem nasze ostatnie wiejskie zebranie. Mimo wielu ogłoszeń, informacji na tablicach, profilu facebookowym i stronie Rogoźnika przyszło na nie kilkanaście osób.!!! Tych zainteresowanych i zaangażowanych, chcących współtworzyć lokalną demokrację, uczestniczyć w życiu społecznym wsi, coś o niej wiedzieć, a przynajmniej przedstawić swoje problemy. Ale jednak to tylko kilkanaście osób.! Zastanawiałem się cały czas, czy Rogoźnik rzeczywiście już niczego nie potrzebuje, czy też nie zależy nam, mieszkańcom na dalszym rozwoju naszej wsi.


  wiecej


  Dodane przez admin dnia marzec 18 2018 21:26:45 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 124 Czytań - Drukuj
  ...W niedziele 18 marca odbędzie się Zebranie Wiejskie....

  W niedziele 18 marca odbędzie się Zebranie Wiejskie.
  ZAPROSZENIE


  Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Rogoźnik uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców na ZEBRANIE WIEJSKIE które odbędzie się 18 marca 2018 r. / NIEDZIELA / o godz.15.30 w Szkole Podstawowej w Rogoźniku.

  Tematem zebrania będzie:

  1. Sprawozdanie z działalności Sołtysa oraz Rady Sołeckiej za 2017 r.
  2. Podział środków finansowych przydzielonych przez gminę Nowy Targ Sołectwu Rogoźnik na 2018 rok.
  3. Bieżące sprawy sołeckie.

  Jednocześnie zawiadamiam ,że w przypadku gdy ww. termin zebrania wiejskiego nie uzyska kworum to drugi termin ustala się na ten sam dzień na godz. 16.00

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 02.03.2018 r.

  Dodane przez admin dnia marzec 03 2018 07:33:54 0 Komentarzy - 47 Czytań - Drukuj
  ...Rolniku , od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez internet !...

  Rolniku , od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez internet !  Rolniku, od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez Internet.
  Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Jest to związane z rozporządzeniem KE z 2014 r., które nakazuje krajom członkowskim wdrożenie tzw. geoprzestrzennego formularza wniosku. Wnioski składane będą w formie elektronicznej.
  Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje wsparcie techniczne, w każdej gminie województwa przeprowadzi szkolenia z obsługi aplikacji. Od 15 marca w siedzibach ARiMR dostępne będą stanowiska internetowe, przy których rolnicy będą mogli - z pomocą pracowników - skorzystać z aplikacji eWniosekPlus.
  Rolnicy będą mogli skorzystać także z pomocy instytucji i organizacji rolniczych, w tymMałopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia luty 26 2018 16:59:51 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 82 Czytań - Drukuj
  ...Ogłoszenie sołtysa - Odbiór podatku za 2018 r....

  Ogłoszenie sołtysa nr. 03 / 2018
  Odbiór podatku za 2018 r.
  Informuję wszystkich mieszkańców ROGOŹNIKA , że od 26 lutego do 15 marca 2018 r. będę przyjmował należności z tytułu podatku rolnego oraz od nieruchomości za 2018 rok.

  Podatek będę przyjmował :
  W czwartek 01 marca 2018 r. – w godz. 09.00 – 14.30 w remizie OSP w Rogoźniku ,
  oraz w pozostałe dni tygodnia w domu.


  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 09.02.2018 r.

  Dodane przez admin dnia luty 19 2018 10:43:17 0 Komentarzy - 73 Czytań - Drukuj
  ..."Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 ...

  Krystian Zygmuntowicz następcą mistrza Kamila Stocha ?  plakat
  Trwa XIV Edycja Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.
  LOTOS Cup to rozgrywany od 2005 roku cykl zawodów dla młodych skoczków narciarskich.
  Program ten jest znany i ceniony, a jego ideą jest poszukiwanie wśród dzieci i młodzieży największych talentów, które w przyszłości będą reprezentować nasz kraj na najsłynniejszych skoczniach świata.

  Znakomicie w tym cyklu zawodów w kategorii junior C ( rocznik 2002/2003 ) spisuje się Krystian ZYGMUNTOWICZ z Rogoźnika , zawodnik LKS Poroniec Poronin.
  19 stycznia 2018 r. podczas pierwszych zawodów na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite Krystian Zygmuntowicz w swojej kategorii zajął 1 miejsce skacząc na długość 69,5 m. i 71 m.
  W drugich zawodach w dn. 20.01.2018 r. również na skoczni w Szczyrku Krystian zajął drugie miejsce oddając skoki na odległość 72,5 m. i 74 m.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia luty 18 2018 13:29:15 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 134 Czytań - Drukuj
  ...W poniedziałek 19 lutego szczepienie psów przeciwko wściekliźnie....

  W poniedziałek 19 lutego szczepienie psów przeciwko wściekliźnie.  plakatW poniedziałek 19 lutego odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie.
  Godz. 10.00 - koło remizy OSP w Rogoźniku.
  Godz. 11.00 - koło zabudowań Rogoźnik 23 / k. Bacy /

  Jednym z najważniejszych punktów w kalendarzu profilaktyki jest szczepienie przeciwko wściekliźnie. Jest ono w Polsce OBOWIĄZKOWE. Właściciel otrzymuje zaświadczenie o przeprowadzeniu szczepienia, które powinien zachować do ewentualnej weryfikacji. Zwykle jest to wpis do książeczki zdrowia psa.
  Zaświadczenie musi zawierać dane psa (imię, rasę, płeć, wiek, maść, znaki szczególne, numer identyfikacyjny – chip), a także dane posiadacza zwierzęcia (imię i nazwisko oraz adres). Szczepienie musi być wykonywane każdego roku.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia luty 17 2018 16:57:58 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 85 Czytań - Drukuj
  ...SPRAWOZDANIE PRACY BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ROGOŹNIKU ZA ROK 2017...

  SPRAWOZDANIE PRACY BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ROGOŹNIKU ZA ROK 2017  W 2017 roku w Bibliotece Publicznej w Rogoźniku zarejestrowano 167 Czytelników, z czego najliczniejsza grupa wiekowa to uczniowie 6-12 lat. Wypożyczono na zewnątrz ogółem 1330 książek, najwięcej dla dzieci i młodzieży. Liczba odwiedzin w bibliotece: 853 razy. Liczba odwiedzin w czytelni: 110 razy, udostępniono na miejscu 252 książki. Z centrum internetowego korzystano 349 razy. Prócz podstawowej funkcji biblioteki czyli wypożyczanie książek, dostępny jest Internet, drukarka, kserokopiarka, możliwość skanu dokumentu.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia luty 09 2018 10:11:47 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 122 Czytań - Drukuj
  Strona 1 z 55 1 2 3 4 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Wspomóż...
  Wspomóż!!!
  Polskie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Nowym Targu.
  Nr. KRS : 0000072049
  Tu podaj tekst alternatywny
  WIĘCEJ
  ...Radio Alex...
  alex
  Kliknij i słuchaj
  ...Miejsce na Twoją reklamę...
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  Biela
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...KNAP...
  Biela
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Drukarnia Wielkoformatowa "KRAFIT"...
  Krafit
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Zespół muzyczny "Jawor"....
  Jawor
  ...Ostatnio online...
  admin 5 days
  mitch29 weeks
  kazimierz ku...63 weeks
  Melvinea117 weeks
  NathanSop131 weeks
  kazimierz panek136 weeks
  mlnaedos138 weeks
  AKwzor47153 weeks
  Tadek Tylka199 weeks
  ef217 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
  Nieaktywowany Użytkownik: 871
  Najnowszy Użytkownik: aapedhak
  ...Pogoda...
  ...Rozkład jazdy...
  Biela
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie