Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi
Władze Sołectwa -kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Atrakcje
Okolice
Legenda o Rogoźniku
Dokumenty
PKP Rogoźnik
Biblioteka
Prasa
Filmy
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Księga gości
Strony warte odwiedzenia
Kontakt
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Oficjalny-Serwis-Miejscowości-Rogoźnik na facebooku...
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...
klub

 • Aktualności
 • ...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...
  logo_stow

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  Biela
  ...Drużyna Wielopoziomowa w Rogoźniku...
  Biela
  ...KONTO BUDOWY KAPLICY MODLITEWNEJ...
  Biela
  ...Warto obejrzeć...
 • Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rogoźnik
  Zobacz rysynek planu
 • Rogoźnik na fotografii P.Adama Kokota

 • ...Księga gości...
  Tu podaj tekst alternatywny

  Księga gości

  ...Kontakt...
  kantakt
  ...Wywóz śmieci 2018 r....
  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2018 r.
  ...Witamy...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...stat4u...
  stat4u
  ...III Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Nowy Targ....

  Świetny występ naszych Pań na III Przeglądzie Artystycznym Kół Gospodyń Wiejskich w Łopusznej.  plakatW niedzielę 14 października 2018 r. odbył się w GOK Łopuszna III Przegląd Artystyczny Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Nowy Targ. Zebranych na sali gości powitała Pani Józefa Kuchta dyrektor GOK . Niektórym Kołom towarzyszyli sołtysi z ich miejscowości m.in.sołtys Rogoźnika Kazimierz Zubek.
  Uczestniczki niedzielnych zmagań konkursowych zaprezentowały się w dwóch kategoriach: śpiewie i scenkach rodzajowych czym udowodniły, że mają nie tylko talenty kulinarne ale także aktorskie.
  W przeglądzie nie mogło zabraknąć Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Rogoźnika, które zaprezentowały się na scenie w skeczu "Jyndrusiowo edukacja".
  Nasze Gospodynie pokazały, że nie tylko w kuchni czują się dobrze ale również posiadają talenty aktorskie i wokalne, czego dowodem były gromkie brawa od zgromadzonej na sali publiczności
  Koło Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku reprezentowały panie w następującym składzie: Zofia Komperda , Danuta Hajnos , Maria Bukowska , Maria Murzydło oraz Anna Król.
  Naszym Paniom serdecznie gratulujemy !!!

  Występ naszych Pań prezentujemy w zakładce "WIĘCEJ".

  wiecej

  Dodane przez admin dnia październik 15 2018 10:07:35 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 21 Czytań - Drukuj
  ...Marek Sproch...

  Marek Sproch - kandydat do Rady Gminy Nowy Targ.  Tu podaj tekst alternatywny

  Dodane przez admin dnia październik 10 2018 15:46:15 0 Komentarzy - 4 Czytań - Drukuj
  ...„MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”...

  „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”


  Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie (oraz wszystkie jej filie, w tym Biblioteka Publiczna w Rogoźniku) zakwalifikowała się do ogólnopolskiej kampanii „Mała książka- wielki człowiek” zorganizowanej przez Instytut Książki, skierowanej do trzyletnich czytelników biblioteki.
  Pilotażowy projekt dla trzylatków już się rozpoczął. Akcja ta ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Trzylatek (dziecko urodzone w roku 2015), który przyjdzie do biblioteki otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…”   w prezencie oraz  Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej  książki z księgozbioru dziecięcego  Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowanie.
  Uwaga: Liczba Wyprawek Czytelniczych ograniczona!

  wiecej

  Dodane przez admin dnia wrzesień 28 2018 11:19:30 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 16 Czytań - Drukuj
  ...Małopolska Niania 2.0...

  Korzystaj z programu "Małopolska Niania 2.0 ".  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu, informuje, że Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania 2.0”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

  Z oferowanego w projekcie dofinansowania kosztów zatrudnienia niani mogą skorzystać rodzice, którzy ze względu na konieczność opieki nad dzieckiem w wieku do lat 3 nie mogą podjąć lub utrzymać pracy, jak również rodzice powracający z urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego i wychowawczego. Projekt skierowany jest do wszystkich Małopolan, w szczególności do mieszkańców gmin o ograniczonym dostępie do usług opieki nad dziećmi do lat 3.

  wiecej

  Dodane przez admin dnia wrzesień 22 2018 13:20:32 0 Komentarzy - 16 Czytań - Drukuj
  ...Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. programu CZYSTE POWIETRZE....

  Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. programu CZYSTE POWIETRZE.  Tu podaj tekst alternatywny  Dodane przez admin dnia wrzesień 20 2018 20:08:58 0 Komentarzy - 17 Czytań - Drukuj
  ...Zebranie Wiejskie 30.09.2018...

  W niedziele 30 września odbędzie się Zebranie Wiejskie.
  ZAPROSZENIE


  Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Rogoźnik uprzejmie zaprasza wszystkich mieszkańców na ZEBRANIE WIEJSKIE które odbędzie się 30 września 2018 r. / NIEDZIELA / o godz.17.00 w Szkole Podstawowej w Rogoźniku.

  Głównym tematem Zebrania Wiejskiego będzie sposób rozdysponowanie otrzymanych z Urzędu Gminy Nowy Targ środków Funduszu Sołeckiego na 2019 r. oraz omówienie bieżących spraw dotyczących Sołectwa.

  Jednocześnie zawiadamiam ,że w przypadku gdy ww. termin zebrania wiejskiego nie uzyska kworum to drugi termin ustala się na ten sam dzień na godz. 17.30

  W Zebraniu Wiejskim będzie uczestniczył Wójt Gminy Nowy Targ P.Jan SMARDUCH.

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik dnia 20.09.2018 r.

  Dodane przez admin dnia wrzesień 20 2018 20:01:56 0 Komentarzy - 18 Czytań - Drukuj
  ...21 września 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!...

  21 września 2018 r. - Szykuj wielkie gabaryty.!  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 21 września 2018 r. / piątek / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 21 września 2018 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Dodane przez admin dnia wrzesień 11 2018 21:19:53 0 Komentarzy - 18 Czytań - Drukuj
  ...IV Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki już za nami...

  IV Rogoźnickie Dni Sportu i Rozrywki już za nami. / Duża galeria zdjęć./
  / wideorelacja w zakładce "WIĘCEJ". /  plakat12 sierpnia w Stadninie Koni *DWORNA* w Rogoźniku odbył się XII Gminne Zawody Jeździeckie noszące imię ks. profesora Józefa Tischnera. Zawody te odbyły się w ramach „ IV ROGOŹNICKICH DNI SPORTU I ROZRYWKI „.
  W tym roku zawody rozpoczęły się konkursem ujeżdżenia KL.L1 o puchar Stadniny Koni *DWORNA*. Następnie przeprowadzono jeszcze trzy konkursy w skokach przez przeszkody o puchar Sołtysa Rogoźnika, o puchar rodziny Tischnerów oraz o puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Po zakończeniu każdego konkursu zwycięzcy otrzymali puchary , nagrody oraz pamiątkowe flots-y.
  W tym roku puchar od słowackich przyjaciół otrzymał również właściciel koni DWORNA.
  Tradycyjnie odbyła się także loteria fantowa. Główna nagroda w postaci konia powędrowała do Pani Anety Baraniak z Szaflar.

  Podczas zawodów można było podziwiać wystawę malarstwa Pani Marii Dudek z Gronia i Pana Stanisława Bąka z Hałuszowej,
  W trakcie trwania imprezy można było posłuchać rodzinnej muzyki Gąsieniców –Giewont z Kościeliska.

  wiecej

  galeria

  galeria

  galeria
  Dodane przez admin dnia sierpień 21 2018 16:46:00 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 159 Czytań - Drukuj
  ...Wakacje w bibliotece publicznej w Rogoźniku....

  Wakacje w bibliotece publicznej w Rogoźniku.

  plakatCo łączy Jana Brzechwę ze sztuką op-art?
  Jak można wykorzystać paski papieru?
  Czy planszówki wywołują emocje?
  Dlaczego nie szkło?
  Od czego jest książka kucharska?
  Na wszystkie te pytania znają odpowiedź Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Rogoźniku uczestniczący w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.
  Podczas pierwszego spotkania uczestnicy poznali sztukę op-art. Jest to inaczej wizualizm – kierunek w grafice, modzie, sztuce, malarstwie, którego zadaniem jest oddziaływanie na oko widza, a nie na intelekt czy emocje. Cechą charakterystyczną op-artu jest stosowanie abstrakcyjnych kombinacji linii, figur geometrycznych, złudzeń optycznych, efektów świetlnych. Przed przystąpieniem do tworzenia artystycznych dzieł, uczestnicy wysłuchali wierszy Jana Brzechwy ze zbioru „Zoo”. I właśnie z połączenia poetyckich inspiracji i sztuki powstało op-artowskie „Zoo”. Uczestnicy wykonali niedźwiedzia, wilka, lisa, dzika, papugę, żyrafę, tygrysa, małpę i inne zwierzęta w stylu op-art.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia sierpień 09 2018 15:41:07 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 103 Czytań - Drukuj
  ...Ogłoszenie Sołtysa nr.6 / 2018...

  Ogłoszenie Sołtysa nr.6 / 2018
  dot. dożynek w dniu 19 sierpnia 2018 r.
  19 sierpnia w naszej Parafii odbędą się uroczystości dożynkowe.
  Tego dnia o godz.10.30 podczas uroczystej Mszy Świętej będziemy dziękować Panu Bogu za zebrane tym roku plony.
  Wyrazem tego podziękowania będzie złożony na ołtarzu chleb i wieniec dożynkowy wykonany z tegorocznych plonów.
  Wieniec dożynkowy w tym roku będzie wykonywany u Państwa Marii i Jana Bobek od najbliższego poniedziałku / tj.06.08 / od godz.19.00 wieczorem.
  W tym roku bardzo serdecznie proszę o pomoc w wykonaniu wieńca dożynkowego mieszkańców Rogoźnika od nr.61 do 120 .

  Zwracam się do wszystkich mieszkańców Rogoźnika z gorącą prośbą o liczny udział w tych uroczystościach dożynkowych.
  Niech ta piękna tradycja dożynkowa w naszej parafii będzie w dalszym ciągu bardzo uroczyście obchodzona.


  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik 04 sierpień 2018 r.

  Dodane przez admin dnia sierpień 04 2018 13:02:32 0 Komentarzy - 36 Czytań - Drukuj
  ...>" Skałka" nie zdobędzie Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ....
  " Skałka" nie zdobędzie Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ.  plakatW minioną niedzielę 29 lipca odbyły się eliminacje rozgrywek piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Nasza drużyna swoje mecze rozgrywała w Krauszowie , gdzie ostatecznie zajęła 3 miejsce.
  W turnieju grało 17 drużyn z gminy Nowy Targ.


  wiecej

  Dodane przez admin dnia lipiec 31 2018 07:34:59 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 78 Czytań - Drukuj
  Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Radio Alex...
  alex
  Kliknij i słuchaj
  ...Miejsce na Twoją reklamę...
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  Biela
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...KNAP...
  Biela
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Drukarnia Wielkoformatowa "KRAFIT"...
  Krafit
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Zespół muzyczny "Jawor"....
  Jawor
  ...Sproch...
  Biela
  ...Ostatnio online...
  admin 1 day
  mitch 4 weeks
  kazimierz ku...89 weeks
  Melvinea142 weeks
  NathanSop156 weeks
  kazimierz panek161 weeks
  mlnaedos164 weeks
  AKwzor47179 weeks
  Tadek Tylka225 weeks
  ef242 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 2
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
  Nieaktywowany Użytkownik: 873
  Najnowszy Użytkownik: aapedhak
  ...Pogoda...
  ...Rozkład jazdy...
  Biela
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie