Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Oficjalny Serwis Miejscowości Rogoźnik. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Historia wsi Rogoźnik
Władze Sołectwa - kontakt
Ogłoszenia Sołtysa
Galeria Zdjęć
Galeria filmów
Atrakcje Rogoźnika
Okolice Rogoźnika
Legenda o Rogoźniku
PKP Rogoźnik Podhalański
Dokumenty
Biblioteka
Szkoła Podstawowa w Rogoźniku
Parafia Rogoźnik
OSP Rogoźnik
"Skałka Rogoźnicka"
Księga gości
Strony warte odwiedzenia
Fotograficzne archiwum miejscowości Rogoźnik
...Kontakt...
kantakt
...Klub Św.Andrzeja Boboli w Chicago...

Aktualności
...Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rogoźnik...

 • Informacje
 • Zarząd
 • DOŁĄCZ DO NAS !
  Dane KRS STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ROGOŹNIK
 • 1./ Zrealizowany projekt pn. " Zorganizowanie warsztatów, szkoleń i opracowanie materiałów dla produktów spożywczych w wersji light.
  ...Urzad Gminy Nowy Targ...
  ...Szkoła Podstawowa im. ks.Prof.Józefa Tischnera w Rogoźniku...
  ...GOPS ...
  ...BUDOWA KAPLICY MODLITEWNEJ ...
  Zdjęcia z budowy kaplicy
  ...Pomnik Niepodległości...
  ...Cmentarz w Rogoźniku...

  1. Administrator
  2. Opłaty cmentarne
  3. Regulamin korzystania z cmentarza.
  ...To już zrobiliśmy .......

  To już zrobiliśmy ....
  ...Wywóz śmieci 2021 r....

  Harmonogram i zasady wywozu odpadów komunalnych z Rogoźnika w 2021 r.

  Informacja o Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na 2021 r.

  ...MPZP Rogoźnik...
  ...stat4u...
  stat4u
  ...SZCZEPIENIE PRZECIW COVID – 19 – ORGANIZACJA TRANSPORTU DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ OSÓB MAJĄCYCH TRUDNOŚCI W DOSTĘPIE DO PUNKTU SZCZEPIEŃ....

  SZCZEPIENIE PRZECIW COVID – 19 – ORGANIZACJA TRANSPORTU DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ OSÓB MAJĄCYCH TRUDNOŚCI W DOSTĘPIE DO PUNKTU SZCZEPIEŃ.  Więcej na ten temat czytaj TUTAJ

  Dodane przez admin dnia styczeń 17 2021 15:25:46 0 Komentarzy - 65 Czytań - Drukuj
  ...Ogłoszenie sołtysa nr. 1 /2021...

  Ogłoszenie sołtysa nr. 1 /2021
  Dot. odpadów komunalnych.  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że od 20 stycznia u sołtysa będą wydawane dla każdego gospodarstwa domowego druki nakazów wpłat należności za wywóz śmieci w 2021 r. , zasady i szczegółowy harmonogram ich wywozu , kody kreskowe oraz worki na śmieci na pierwsze półrocze tego roku.

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zwracam się do mieszkańców Rogoźnika o zachowanie szczególnych środków ostrożności.

  Sołtys Rogoźnika
  Kazimierz Zubek

  Rogoźnik 16 styczeń 2021 r.

  Dodane przez admin dnia styczeń 16 2021 20:39:28 0 Komentarzy - 60 Czytań - Drukuj
  ...Harmonogram...

  Harmonogram wywozu śmieci z miejscowości Rogoźnik oraz nowe zasady segregacji.  Przedstawiamy Państwu harmonogram wywozu śmieci z miejscowości Rogoźnik oraz nowe zasady segregacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dodane przez admin dnia styczeń 04 2021 23:05:07 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 166 Czytań - Drukuj
  ...życzenia...

  Życzenia świąteczne od Sołtysa Rogoźnika.
  Dodane przez admin dnia grudzień 22 2020 18:48:37 0 Komentarzy - 85 Czytań - Drukuj
  ...Zakończono inwestycję pod nazwą " Przebudowa i zarurowanie istniejących koryt otwartych odprowadzających wody opadowe z drogi gminnej w miejscowości Rogoźnik....

  Zakończono I etap inwestycji pod nazwą " Przebudowa i zarurowanie istniejących koryt otwartych odprowadzających wody opadowe z drogi gminnej w miejscowości Rogoźnik.  plakatW ostatnich dniach zakończono I etap inwestycji pod nazwą " Przebudowa i zarurowanie istniejących koryt otwartych odprowadzających wody opadowe z drogi gminnej w miejscowości Rogoźnik.
  Prace zostały wykonane w trzech miejscach :
  a./ koło zabudowań nr.128 ( długość 107 m. ) – zostały założone rury fi 600 oraz 4 studzienki kontrolne.
  b./ koło zabudowań nr.120 / ( długość 91 m.) – zostały założone rury fi 600 oraz 4 studzienki kontrolne.
  c./ koło zabudowań nr.1 ( długość 122 m. ) – zostało zamontowane koryto otwarte z półkręgów o śr. 1 m.
  Powyższe prace za kwotę 174 660,00 zł. pochodzące ze środków sołeckich wykonała firma „ SAN-BUD’’ Zakład Robót Sanitarnych w Nowym Targu.

  Na prace w trzech innych miejscach tj. koło zabudowań nr. 112 B , 102 i 81 nie uzyskaliśmy ze starostwa stosownego pozwolenia na budowę z powodu kolizji planowanych prac remontowych z siecią gazowniczą. W tych trzech miejscach musimy wypracować rozwiązania które zostaną zaakceptowane przez Zakład Gazowniczy w Krakowie. Uzgodnienia cały czas trwają.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dodane przez admin dnia grudzień 05 2020 16:07:51 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 178 Czytań - Drukuj
  ...Program »Wspieraj Seniora». Rząd uruchamia Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów...

  .
  Program »Wspieraj Seniora».
  Rząd uruchamia Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów  Dedykowana infolinia dla seniorów, 22 505 11 11, wsparcie wolontariuszy, współpraca wojsk obrony terytorialnej i pracowników pomocy społecznej w pomoc osobom starszym w czynnościach, które wymagają wyjścia z domu, a które utrudnione są przez panującą pandemię. To główne założenia Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów uruchomionego właśnie przez rząd.
  W jego ramach uruchomiona została dedykowana seniorom infolinia. Dzwoniąc pod numer telefonu, osoby starsze mogą poprosić o pomoc w czynnościach, które wymagają wyjścia z domu, a które utrudnione jest przez panującą pandemię. Mowa m.in. o zakupach spożywczych czy dostarczeniu artykułów higienicznych.
  Osoba przyjmująca zgłoszenie przekaże numer kontaktowy seniora potrzebującego wsparcia do ośrodka pomocy społecznej w danej gminie. Pracownik ośrodka skontaktuje się z seniorem; zweryfikuje zgłoszenie i ustali wszystkie szczegóły związane z udzieleniem pomocy. Wolontariusze dostarczą osobom starszym niezbędne produkty. Koszty zakupów pokrywa senior.
  Pomoc skierowana jest do osób powyżej 70. roku życia.

  WIĘCEJ NA TEN TEMAT

  Dodane przez admin dnia listopad 05 2020 16:15:22 0 Komentarzy - 116 Czytań - Drukuj
  ...Remiza z nowo pomalowanym dachem....

  Sołtys informuje co udało się wykonać w ostatnim okresie czasu na terenie naszej miejscowości i jakie są jeszcze plany na ten rok.  plakatPragnę poinformować mieszkańców Rogoźnika jakie prace zostały wykonane w ostatnim okresie czasu na terenie naszego Sołectwa oraz co planujemy jeszcze zrobić w tym roku .

  1./ Pod koniec września br.został pomalowany dach na naszej remizie OSP.
  Wykonawca – Firma „ DACHMAL” z Wadowic. Koszt wykonania tych prac -- 11 804 zł.
  Do końca listopada zostaną jeszcze wymienione wszystkie rynny na budynku remizy.

  2./ Wykonano częściowe remonty dróg gminnych :
 • nr.363515 tzw. „Na Ignacowym ‘’. Odcinek tej drogi został wywieziony żwirem a następnie wyrównany i zawałowany. Wyżwirowany i zawałowany został również parking na stadionie sportowym. Żwir na remont tej drogi i parkingu został zakupiony w MKM Kruszywa żwirownia Nowa Biała. Ogólny koszt remontu - 16.000 zł.
 • nr. 363523 tzw. „Za wodę ’’. Odcinek tej drogi został wywieziony żwirem a następnie wyrównany i zawałowany. Żwir na remont tej drogi został zakupiony za żwirowni „ Bryjax ‘’ w Długopolu. Ogólny koszt remontu – 14 700 zł.
 • nr. 363524 tzw. „ Stare Wody ‘’. Odcinek tej drogi został wywieziony żwirem a następnie wyrównany i zawałowany. Ogólny koszt – 6 000,00 zł.

  3./ Za kwotę 4 250 zł. wykonany został remont dwóch pomieszczeń w budynku szatni na stadionie sportowym.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Dodane przez admin dnia październik 06 2020 00:46:50 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 241 Czytań - Drukuj
  ...Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku zamknęły jesień w słoiku....

  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku zamknęły jesień w słoiku.
  2. miejsce dla naszych gospodyń.  plakat15 września w Gminnym Ośrodku kultury w Łopusznej odbył się konkurs "Dary Ziemi zamknięte w słoiku". W konkursie wzięły udział gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Nowy Targ, które chwaliły się wykonanymi przez siebie jesiennymi przetworami.Do rywalizacji stanęły również Panie z naszego Koła Gospodyń Wiejskich które za nalewkę z hibiskusa i słodką konfiturę z buraków zajęły drugie miejsce.
  Jak czytamy w protokole konkursowym, 6-osobowa komisja, zwracała szczególną uwagę na różnorodność i oryginalność prezentowanych przetworów, a także sposobów wykonania i przygotowania produktów i przypraw. Ważna była też niepowtarzalność smaków, walorów zdrowotnych oraz wykorzystanie roślin leśnych, ogrodowych, polnych i ziół, wśród których znalazły się: brusznica, głóg, kwiaty czarnego bzu, mniszek lekarski, dzika róża, malina, żurawina, mięta, aloes, pokrzywa, sosna, jałowiec, a nawet stokrotka.

  Naszym Paniom serdecznie gratulujemy i jesteśmy przekonani , że nas swoimi jesiennymi pysznościami w słoiku poczęstują. !

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dodane przez admin dnia październik 03 2020 00:42:52 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 217 Czytań - Drukuj
  ...Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Rogoźnika dniu 23 wrzesień 2020 r. ...
  Ogłoszenie sołtysa nr. 9 /2020
  Dot. zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie Rogoźnika dniu 23 wrzesień 2020 r.  Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 23 września 2020 r. / środa / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
  W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
  Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 23 wrzesnia 2020 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
  Bardzo proszę o nie przywożenie odpadów wielkogabarytowych wcześniej tylko w wyznaczonym okresie !!!
  Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

  Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

  Kazimierz Zubek
  Sołtys Rogoźnika

  Rogoźnik 17.09.2020 r.

  Dodane przez admin dnia wrzesień 19 2020 02:55:38 0 Komentarzy - 171 Czytań - Drukuj
  ...KORONAWIRUS - POWIAT NOWOTARSKI W STREFIE CZERWONEJ...

  KORONAWIRUS - powiat nowotarski w strefie czerwonej !.  W związku z przyrostem zakażeń koronawirusem w powiecie nowotarskim, Powiat z dniem 3 października 2020 r. do odwołania jest w STREFIE CZERWONEJ, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia. Listę obostrzeń można znaleźć w załączniku CZYTAJ WIĘCEJ.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Dodane przez admin dnia wrzesień 17 2020 23:25:51 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 189 Czytań - Drukuj
  ...W podzięce za tegoroczny plon. Rogoźnicanie dziękowali u stóp Matki Boskiej Ludźmierskiej....
  W podzięce za tegoroczny plon.
  Rogoźnicanie dziękowali u stóp Matki Boskiej Ludźmierskiej.  plakatGórale z Podhala, Spisza i Orawy, pomimo pandemii podziękowali Matce Boskiej Ludźmierskiej za tegoroczne plony podczas XXXIII Dożynek Podhalańskich, które odbyły się 6 września w Ludźmierzu z udziałem żołnierzy z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.
  XXXIII Dożynki Podhalańskie otworzył uroczysty orszak górali ze sztandarami i wieńcami dożynkowymi który wyruszył z Domu Podhalan do sanktuarium.
  W uroczystościach tych brała udział również delegacja Rogoźnika.
  Rogoźnicanie przyjechali do Ludźmierza wraz z pięknie wykonanym wieńcem dożynkowym a podczas procesji z darami złożyli miód oraz oscypek.
  Przy ołtarzu polowym w ogrodzie różańcowym uroczystej Eucharystii przewodniczył J. Eksc.ks. biskup Damian Muskus.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  GALERIA ZDJĘĆ

  Dodane przez admin dnia wrzesień 07 2020 16:51:30 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 221 Czytań - Drukuj
  Strona 2 z 68 < 1 2 3 4 5 > >>
  ...Logowanie...
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  ...Radio Alex...
  Kliknij i słuchaj
  ...Centrum mięsne P.P.H.U "Biela" Stanisław Biela...
  ..."SPLIT-2" s.c A.Kwak , P.Oskwarek Rogoźnik...
  Split
  ...Producent odzieży skórzanej i kożuchów -BUKOWSCY...
  Split
  ...Bryjax...
  Bryjax
  ...Ostatnio online...
  admin 2 days
  mitch135 weeks
  kazimierz ku...220 weeks
  Melvinea273 weeks
  NathanSop287 weeks
  kazimierz panek292 weeks
  mlnaedos295 weeks
  AKwzor47310 weeks
  Tadek Tylka356 weeks
  ef373 weeks
  ...Online...
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 229
  Nieaktywowany Użytkownik: 881
  Najnowszy Użytkownik: aapedhak
  ...Gmina Nowy Targ...
  ...turystyka gminy Nowy Targ...
  Jawor
  ...ZIP Małopolski Fundusz Zdrowia...
  Biela
  ...e-mpzp...
  Tu podaj tekst alternatywny
  ...OBYWATEL.GOV.PL...
  Biela
  ...Dokumenty zastrzeżone...
  Biela
  ...Mapa turystyczna...
  Biela
  ...Sprawdź jakość powietrza...
  Biela
  ...Ścieżka rowerowa ...
  Biela


  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie