Ogłoszenie dot.programu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej .
Dodane przez admin dnia Listopad 15 2019 13:49:38

Ogłoszenie sołtysa nr. 9 / 2019.
Komunikat o naborze deklaracji w ramach inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.
W związku z planowanym przystąpieniem Gminy Nowy Targ do programu " Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej „ ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej , niezbędnym jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych jakie będą utylizowane na terenie Gminy Nowy Targ.
W związku z powyższym zwracam się do mieszkańców Rogoźnika którzy posiadają folie rolniczą , siatkę oraz sznurek do balotów o wypełnienie deklaracji i niezwłoczne dostarczenie jej do Urzędu Gminy Nowy Targ ul. Bulwarowa 9 , pokój nr. 102 albo do sołtysa wsi.
Deklaracje dostępne są w Urzędzie Gminy Nowy Targ , na stronie internetowej : www.ugnowytarg.pl ( z lewej strony - " KOMUNIKATY " - Komunikat o naborze deklaracji w ramach inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. ) oraz u sołtysa.
Termin składania deklaracji upływa 29 listopada 2019 r.

Kazimierz Zubek
Sołtys Rogoźnika

Rogoźnik 15 listopad 2019 r.