Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Rogoźnika dniu 23 wrzesień 2020 r.
Dodane przez admin dnia Wrzesień 19 2020 02:55:38

Ogłoszenie sołtysa nr. 9 /2020
Dot. zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie Rogoźnika dniu 23 wrzesień 2020 r.Informuję mieszkańców Rogoźnika , że dnia 23 września 2020 r. / środa / organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych i innych odpadów problematycznych.
W tym to dniu mieszkańcy Rogoźnika będą mieli możliwość bezpłatnego pozbycia się powyższych odpadów tzn. odpadów komunalnych dużych rozmiarów które nie mieszczą się w pojemnikach lub workach takich jak m. in. stare zniszczone meble , lodówki , pralki, piece kuchenne ,zużyte opony do samochodów osobowych / z wyłączeniem opon z pojazdów rolniczych oraz ciężarowych /, odpady budowlane z drobnych remontów itp.
Odpady wielkogabarytowe i problematyczne należy dostarczyć w dniu zbiórki czyli 23 wrzesnia 2020 r. w godzinach 08:45 do 16:45 ku remizie OSP , gdzie będzie w tym celu podstawiony kontener.
Bardzo proszę o nie przywożenie odpadów wielkogabarytowych wcześniej tylko w wyznaczonym okresie !!!
Przypominam , że odpady problematyczne / zużyte baterie , chemikalia , farby , środki ochrony roślin , detergenty , świetlówki , żarówki / dostarczamy w workach czerwonych.

Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców Rogoźnika do skorzystania z tej możliwości.

Kazimierz Zubek
Sołtys Rogoźnika

Rogoźnik 17.09.2020 r.